Vážím si toho, že chceš zrovna mně svěřit svou kůži a nechat si ode mě udělat něco na celý život (teda aspoň doufám, když už čteš tento text, hh) 
Neboj, spolu to vymyslíme. Nebudu lhát, že dávám přednost osobnímu přístupu, proto se nebráním konzultaci a vysvětlení, jak vlastně tetování probíhá/funguje a vše k tomu. Protože se mi nestalo jednou, že by si to člověk na místě rozmyslel velikost nebo umístění. No, na těle vypadá všechno jinak, že? Není problém! hlavně, ať odcházíš 100% spokojen. To je to, čeho chci dosáhnout.
Je to závislost a já to miluju. A díky, že můžu tvořit něco, co pro tebe tolik znamená. Protože pro mě to má obrovskou váhu.
Všechno se snažím dělat nejkvalitnějšími přípravky, co na světě pro tetovací svět existuje. Zakládám si na hygieně, čistotě a hlavně, aby u tebe bylo vše na 100 a celý život si byl s tetováním maximálně spokojen. Takže tatérské studio mám sama, jelikož proces, který nazýváme „tetovací session“ mi přijde, že je něco, co by nemělo být rušeno dalšími 20 lidmi. 
No, co tady budu vykládat. Prostě se objednej, přijdi to zčeknout a těším se, co vymyslíme! 
DSC_2429
DSC_2444
DSC_2445
DSC_2449
DSC_2452
DSC_2457
DSC_2458
IMG_4925
Poukaz
Moje tvorba
Články o kérkách

Denisa za Prostěkérky

Denisa za Prostěkérky: Kdyby mi dcera řekla, že si vydělává na dva nájmy tetováním, myslela bych si, že prodává drogy Denisa Koppová stojí v čele firmy

Číst více »

Co ne(dělat)

Prostěcast (10. 1. 2021) Prostěkerky: Co (ne)dělat před/po tetování(m)? Kam napsat: Když ses rozhodnul, že chceš tetování ode mě, napiš mi na Instagramu (@prostekerky), pošli

Číst více »