Král piercingů. Kdo nemá helix, jako by nežil.

Tady si můžeme i dost vymýšlet a polohu vybrat přesně podle tvého ucha, ať už ho chceš dolů, nahoru, doleva, doprava, tak to vždycky bude naprostá bomba. Variabilita je za mě u helixu to nejhezčí. Každý máme uši trošku jiné a tak si i helix můžeme udělat každý trošku jinak. Vždy se aplikuje nejdříve rovný šperk a poté je možnost výměny za kroužek nebo nějakou jinou specialitku.

Doba hojení je samozřejmě strašně individuální, ale rozpětí úplného zahojení je někde mezi 4-12 měsíci.

(Ze zkušenosti si troufnu říci, že se tento piercing hojí nejdéle. Je to i kvůli tomu, že je dost na ráně. Je potřeba být neustále opatrný při oblékání/česání/spaní … vlastně vždy 😀 Pokud ale budeš dodržovat péči, tak se zahojí. Jen je potřeba být více trpělivý, než např. u lalůčku.)

FORWARD HELIX

Je to takový speciálnější helix na druhé straně ohybu ucha směrem k obličeji. Bolest je tady o trošičku štiplavější než u normálního helixu, ale naprosto v pohodě.

Za mě je super, když chce člověk něco víc neobvyklýho. Je potřeba trochu důkladnější péče, protože v záhybu ucha může docházet k usazování nečistot. Pokud se ale o piercing budeš starat, tak se ti zahojí relativně rychle. 

Doba hojení je individuální a hodně závisí na tvoji péči. Úplné zahojení je někde mezi 4-12 měsíci.

Určitě za to tenhle piercing stojí!

Objednání:

Další tipy pierců: